Her şey
organik arama görünürlüğü
ile başlar.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sonuç veren özel SEO planları oluşturmak için teknolojinin en iyisini, deneyim ve bilgi ile birleştiriyoruz. İster marka bilinirliğini artırmaya, ister daha fazla müşteri adayına veya daha fazla gelir elde etmeye ihtiyacınız olsun. Her şey organik arama görünürlüğü ile başlar.

Titizlikle yürüttüğümüz SEO sürecimizle, organik trafiği optimize etmek ve potansiyel müşterilerden oluşan verimli bir dönüşüm sağlamak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

 1. SEO Stratejisi ve Analiz

  SEO Stratejisi ve analiz hizmetlerimiz, stratejik hedef belirlemeden proje yönetimine, Google Analytics kurulumuna, web sitesi tasarımı ve kurulumuna ve hedef izlemeye kadar her şey düşünülerek oluşturulur.

 2. Anahtar Kelimeleri Belirlemek

  Anahtar kelime analizi ve araştırması, her kampanyanın merkezinde yer alır. Sayfa önceliklendirme ve kampanya kaynaklarının tahsisi için stratejiyi doğru bir biçimde yönlendirir.

 3. SEO Denetimi

  SEO ajansımız önce kapsamlı bir anahtar kelime araştırması yapmadan bir denetime başlamaz. Bu hizmetimiz, web sitenizin teknik yeterliliğinden geri bağlantı analizine kadar herşeyi içerir.

 4. Site İçi SEO

  Bu hizmetimiz, doğrudan site sayfalarında uygulanan tüm arama optimizasyonlarını kapsar. Bu SEO türü, meta etiket optimizasyonu, dönüşüm oranını iyileştirme ve öne çıkan snippet optimizasyonu gibi konu başlıklarından oluşmaktadır.

 5. Site Dışı SEO

  Bu hizmetimiz, bir sitenin arama performansını iyileştirmeye yönelik etkinlikleri içerir. Örneğin bağlantı kurma, "Google İşletmem" optimizasyonu ve uygulama mağazası optimizasyonu gibi konular içerir.

 6. İçerik Planlama

  Bu hizmetimizde SEO içeriği oluşturma, mevcut içerik için zenginleştirme ve yazı ekibiniz için strateji gibi konu başlıkları bulunur.

 7. Raporlama

  Düzenli olarak oluşturduğumuz raporlar ile SEO performansını daha iyi analiz etmenizi ve bu konuda yaptığımız çalışmaları daha iyi bir şekilde takip etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sizi Arayalım