Maliyetinizi düşüren,
dönüşüm ve performans arttıran
dijital reklam çözümleri sunuyoruz.

Dijital Reklamcılık

iPerformans olarak dijital reklamınızın amacını anlamak en büyük önceliğimizdir. Reklam hesaplarınızı yönetirken ilk dikkat ettiğimiz şey, reklamcılık hedeflerinizi açıkça tanımlayan bir dönüşüm stratejisidir. Hedefiniz etkileşim, satış yaratma veya doğrudan satış olsun, dijital reklamlarınızın işinize yarayıp yaramadığını belirlemek için muhakkak bir dönüşüm stratejisi uygulamaktayız.

Dijital Reklam Hizmetlerimiz Nelerdir?

 1. Google Reklamları

  Eğer bir Adwords hesabınız varsa ve hesabınızın performansını arttırmak istiyorsanız veya yeni bir Adwords hesabı kurmak istiyorsanız size bu konuda destek vermek isteriz. Gerek arama motoru reklamcılığı, gerekse görüntülü reklamlar konusunda tecrübeli bir firmayız.

 2. Facebook ve Instagram Reklamları

  Adwords dışında Facebook ve Instagram hesaplarınızın reklam yönetimini de yapmaktayız. Reklam maliyetlerinizi düşürerek dönüşümü arttırmak için bizi aramaktan çekinmeyin.

Nasıl Çalışıyoruz?

 1. Amacınızı Anlamak

  İlk adımımız dijital reklamınızın amacını anlamaktır. Size uygun bir strateji oluşturmak ve hedef kitlenize ulaşabilmenin en etkili yöntemi budur.

 2. Strateji Oluşturmak

  Amaçlarınızı ve hedef kitlenizi anladıktan sonra buna uygun bir reklam stratejisi geliştiriyoruz.

 3. Denetim

  Düzenli denetlemelerle reklamlarınızın performansını ölçüyor, gerektiğinde müdahele edip reklamın performansını, dolayısıyla dönüşümünü arttırıyoruz.

 4. Raporlama

  Aylık olarak reklamlarınızın performansını, dönüşüm oranlarını sizinle paylaşıyor ve gerekirse yeni stratejileri sizlere öneriyoruz.

Partnerlerimiz

Reklam çalışmalarımızda partner ve çözüm ortaklarımız.

Google ADS

Facebook Bussines

Huawei ADS

Revotas

Criteo

Diğer Hizmetlerimiz

SEO

Sizi Arayalım